Shinobi chronicles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi chronicles

první naruto RPG která vás vtahne a nepustí
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Kesshokage

Goto down 
+2
Shizuka Yoru
Reina Kana
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Reina Kana
Kage
Kage
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Kesshogakure
Klan: Kana

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyTue Apr 05, 2011 2:48 am

First topic message reminder :

Kancelář Reiny Kany

[img]Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Kkopieg[/img]


Naposledy upravil Reina Kana dne Tue Apr 05, 2011 3:15 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kazuma Yagami
Zločinec(Potulný Shinobi)
Zločinec(Potulný Shinobi)
Kazuma Yagami


Poèet pøíspìvkù : 227
Join date : 10. 04. 11
Age : 33

shinobi
věk:
Vesnice:
Klan:

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 7:48 am

EDIT K TOMU MINULEMU
Okamzite ako nieco take spravil tak sa okolo mna zacal stacat silny vietor ktory rezal vsetko co mu prislo do cesty a to neustale bola do ruha obrana vlna kedze ma chcel bodnut takze v pripade keby nechcel teraz uskocit z oboch stran teda pravej aj lavej ho to chcelo rozrezat a aj ked mal v plane uskocit fuutom som nanho hodlal zautocit
Kancelář Kesshokage - Stránka 6 2nimcsp
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Takeru
Kage
Kage
Yuutakata Takeru


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 04. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Yamigakure
Klan: Yuutakata

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 7:51 am

"sorry ale jednou umřít musím" smutně se useji abych ochranil ostatn" a pokračval jsem promněnil jsem se do pulky těla a pokračoval jsem v tom planu zabít hoa pořad jsem šel dpoředu
Návrat nahoru Goto down
https://chronicles.forumczech.com
Reina Kana
Kage
Kage
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Kesshogakure
Klan: Kana

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 7:59 am

"Umřít? Takeru co to děláš?" chtěla jsem jít k němu, ale předemnou byl ten velký poryv větru od Kazumi. Urobím pečeť Taka s následujícím jutsu obranné zdi a mezi Takerem a Kazumem se udělala krystalová zeď
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Yagami
Zločinec(Potulný Shinobi)
Zločinec(Potulný Shinobi)
Kazuma Yagami


Poèet pøíspìvkù : 227
Join date : 10. 04. 11
Age : 33

shinobi
věk:
Vesnice:
Klan:

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 8:01 am

Ja som uz slabo krvacal takze som odskocil dozadu a kedze mna zranil tak som ruku namieril do vzduchu a chystal si utok
Tu ostat nemozem ale on schyta .... aj ked jej mi je luto no takze pockam kedy to vypalim
Kancelář Kesshokage - Stránka 6 I6cf4i
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Takeru
Kage
Kage
Yuutakata Takeru


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 04. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Yamigakure
Klan: Yuutakata

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 8:07 am

sakra tohle je moje jediná šance kompletně se promněnit "Snad to přežiju" kompletně se přemením v temnotu vlezu z vychřice bez znatelného poškození dám ruce před sebe "teď ti ukažu silu klanu yuutakata" ruce jsem spojil a kazumu začala omotávat temnota pote jsem ruce už jen z těži udržel kazumu pořad držela temnota ja jsem spadl s kracejícim jednou věcí která byla ještě pořád má z očí celé byli rudé ležel jsem nazemi bez hnutí
Návrat nahoru Goto down
https://chronicles.forumczech.com
Kazuma Yagami
Zločinec(Potulný Shinobi)
Zločinec(Potulný Shinobi)
Kazuma Yagami


Poèet pøíspìvkù : 227
Join date : 10. 04. 11
Age : 33

shinobi
věk:
Vesnice:
Klan:

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 8:14 am

Ja som sa nehybal kedze som ani nemohol len som snazil vymysliet nejaky plan na utek takze som zacal sustredovat prirodnu chakru na ankokugan
Kancelář Kesshokage - Stránka 6 2rxw8w0
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Kage
Kage
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Kesshogakure
Klan: Kana

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 8:16 am

"Takeru!!!!" křknu se strachem v očích, sakra musím se dostat k němu, ale ta síla mě pořád táhla do zdi. Založím pečeť Taka a vyšlu signál do nemocnice, aby se okmažitě poslali zdravotníky. Sama se pokouším dostat se aspoň ke Kazumovi, abych ho nějak ohrozila
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Takeru
Kage
Kage
Yuutakata Takeru


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 04. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Yamigakure
Klan: Yuutakata

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 8:29 am

pomalu jsem vstal ale při tom jsem spal co to je znělo mi v hlavě oči jsem mněl krvavě rudé "chceš si hrat tak dobře" pohltil jsem jednou rukou všechen fuuton a kus jeho chakry "myslím že by jsi mněl mít komlex meně cenosti" usmeji se a druhou rukou po nem vyrštím 20 ostrých kusů temnoty "tak se ukaž"
Návrat nahoru Goto down
https://chronicles.forumczech.com
Kazuma Yagami
Zločinec(Potulný Shinobi)
Zločinec(Potulný Shinobi)
Kazuma Yagami


Poèet pøíspìvkù : 227
Join date : 10. 04. 11
Age : 33

shinobi
věk:
Vesnice:
Klan:

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 8:42 am

Ako som otvoril oci mal som ich silno modre teda Aktivoval som Ankokugan
Kancelář Kesshokage - Stránka 6 29vbfd4
bolo v nich vidiet prirodna chakra takze to co zobral bola ona a stale sa domna hrnula a ako pomne vystrelil dal som rychlo ruky hore a vystrelilo do vzduchu tornado ktore vsetko odhodilo do strany bola to velka tlakova vlna a to tornado
Kancelář Kesshokage - Stránka 6 2cffbth
ktore malo spustit moju S kovu techniku aj ked tu som neplanoval takze teraz bolo v strope diera no to tornado ma obranilo pred jeho technikou a mna to zobralo zo sebou a mieril som do neba

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 30a6qno
Mozno zachvilu skolabujem ale nie tu tu nie ......
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Kage
Kage
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Kesshogakure
Klan: Kana

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 8:44 am

tlaková vlna mě odhodila drsně na tu zeĎ a já se po ní sesunula s bolestí hlavy dolů ležela jsem na boku a neodvážila jsem se postavit, aby to se mnouještě víc neseklo jen se koutkem oka podívám na Takera
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Yagami
Zločinec(Potulný Shinobi)
Zločinec(Potulný Shinobi)
Kazuma Yagami


Poèet pøíspìvkù : 227
Join date : 10. 04. 11
Age : 33

shinobi
věk:
Vesnice:
Klan:

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 9:16 am

Ja som nakoniec odtialto zmizol
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Takeru
Kage
Kage
Yuutakata Takeru


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 04. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Yamigakure
Klan: Yuutakata

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 9:50 am

pomal jsem vstal byl jsem už ve formě člověka vykašlal jsem trochu krve pomohl jsem vstát reine "jsi v pohodě"otazal jsem se a sedl jsem si na rozdrancované křeslo
Návrat nahoru Goto down
https://chronicles.forumczech.com
Reina Kana
Kage
Kage
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Kesshogakure
Klan: Kana

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 10:19 am

"Jo, ale asi budu muset hodit šlofíka, bouchla jsem se až moc do hlavy a bolí to jak čert." pomalu si jdu sednout k němu
"Jak se sem tak rychle dostal?! A jak si věděl, že potřebuju pomoct?" zeptám se ho a s obtížemi si sednu a chytím se z ahlavu
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Takeru
Kage
Kage
Yuutakata Takeru


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 04. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Yamigakure
Klan: Yuutakata

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 10:24 am

"všechno mi to řekl vlk když jsem se to dozvědel.."vykašlal jsem krev "tak jsem hned sedl na staršího vlka"ukážu ke dveřím
Návrat nahoru Goto down
https://chronicles.forumczech.com
Reina Kana
Kage
Kage
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Kesshogakure
Klan: Kana

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 10:29 am

kývla jsem a s námahou vstala a šla ke stolu kde bych měla mít nějaký tlumící prášky oči se mi během cesty zavírali, málem jsem narazila i do stolu, prášky jsem vyndala a jeden spolkla
"Chceš taky?" zeptám se ho a jdu i s platíčkem k němu a chytám se všeho co je cestou ke gauči abych nespadla, posadím se
"Za chvíli by tu měl být tým mediků, kontaktovala jsem je." opřela jsem se o pelest a zavřela oči chtělo se mi hrozně spát, ale věděla jsem že nesmím usnout.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Takeru
Kage
Kage
Yuutakata Takeru


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 04. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Yamigakure
Klan: Yuutakata

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 10:32 am

obejmul jsem reinu "ne diky" dal jsem jí hlavu k rameni "klidně se prospi počkam tu na ně a ty mužeš spát co říkáš" a usmeji se na reinu
Návrat nahoru Goto down
https://chronicles.forumczech.com
Reina Kana
Kage
Kage
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Kesshogakure
Klan: Kana

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 10:40 am

"Já nemůžu usnout, zdravotníci mi nejdřív musí udělat testy jestli nemám otřes to pak nní nejlepší usínat na to, musím ůstat vzhůru, ale ty se klidně prospi." usměju se na něj a pohladím ho po ruce
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Takeru
Kage
Kage
Yuutakata Takeru


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 04. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Yamigakure
Klan: Yuutakata

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 10:44 am

"ne ja budu muset brzo odejít"odkašlu krev "ale bohužel jsem použil něco co mně nejspíš zabije tak dofam že to aspoň k něčemu bylo" políbím jí na čelo
Návrat nahoru Goto down
https://chronicles.forumczech.com
Reina Kana
Kage
Kage
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Kesshogakure
Klan: Kana

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 11:00 am

s námahou zvednu hlavu
"Cos to řekl? Neumřeš to bys mi neudělal." zhrozím se
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Takeru
Kage
Kage
Yuutakata Takeru


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 04. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Yamigakure
Klan: Yuutakata

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 11:03 am

"bohužel já né ale mé tělo kdybych to nepoužil byli by jsme mrtvý všichni" usmeji se na reinu a odkašlu zase kus krve "ale neboj zabíjí mně to pomalu takže máme ještě asi rok " usemji se na reinu a políbím ji
Návrat nahoru Goto down
https://chronicles.forumczech.com
Reina Kana
Kage
Kage
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Kesshogakure
Klan: Kana

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 11:08 am

odtáhnu se od něj, "rok? proč si tp jutsu teda dělal? Nebyl tak silný aby ses kvůli němu namáhal." začali mě pálit slzy a hlava doslova praskalave šveh.
"To se to nedá nějak zastavit?" stulím se mu v náručí
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Takeru
Kage
Kage
Yuutakata Takeru


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 04. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Yamigakure
Klan: Yuutakata

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 11:12 am

obejmu ji "klid možnost tu je i taková že sem to dokázal projít tak rychle že by mně temnota nepoznamenala ale kdo ví" usměji se a políbím ji "ale zjistil jsem že náš klan má i dojutsu a TO JSEM NEVĚDĚL"usměji se "klid bude to v pořádku"
Návrat nahoru Goto down
https://chronicles.forumczech.com
Reina Kana
Kage
Kage
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Kesshogakure
Klan: Kana

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 11:20 am

pár slz mi stejně steče po tváři a já se k němu ještě víc přitisknu. hlava mě opravdu bolela a já v jeho náručí začínala pomalu a jistě ztrácet vědomí
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Takeru
Kage
Kage
Yuutakata Takeru


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 04. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Yamigakure
Klan: Yuutakata

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 11:22 am

"reini nezapomen co si řikala nesmíš usnout protože můžeš mít otřes mozku"trošku jsem s ní zatřepal ať se vzbudí
Návrat nahoru Goto down
https://chronicles.forumczech.com
Reina Kana
Kage
Kage
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 04. 11

shinobi
věk: 18
Vesnice: Kesshogakure
Klan: Kana

Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 EmptyWed Apr 20, 2011 11:25 am

otevřela jsem zase oči, byla jsem tak unavená a víčka se mi klížili
"Já... jsem.... hrozně... hrozně unavená." šeptala jsem jenom a zase jsem je zavírala svědomí mě to prostě nedovolovalo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kesshokage   Kancelář Kesshokage - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Kesshokage
Návrat nahoru 
Strana 6 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Dům Kesshokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi chronicles :: Shinobi Chronicles :: Kesshōgakure no satto-
Přejdi na: